Leginy nejsou móda jen pro náctileté

Vlastně nemusíte být ani modelka a přeci si můžete užívat pohodlí a krásu, jakou leginy nabízejí. Jen je potřeba se při oblékání drobet zamyslet. Ženské křivky jsou krásné v jakémkoli věku a pokud nezacházíme do extrému, tak můžeme tvrdit, že v jakémkoli tvaru. I při nedostatcích postavy lze leginy nositi.

Tatam jsou doby kdy si leginy oblékaly jen náctileté fešandy nebo modelky v katalozích. První odvážnice už je nosí spokojeně několik let a doslova si užívají jejich flexibilitu, pohodlí a univerzálnost.

Proč se tlačit ve společenských kalhotách nebo dokonce v nepoddajných džínách (znáte džínové leginy?) když si můžete obléct pohodlné elastické kalhoty, které vám padnou jako ulité a pomohou vytvarovat případné nedostatky vaší postavy.

Jestli se vám zdají leginy příliš odvážné zkuste je kombinovat s minišaty, sukní lehce nad kolena. Mezi nejoblíbenější topy v kombinaci s leginami jistě patří volnější halenky nebo tuniky, ale jistě není třeba se omezovat ve výběru.

Trápí vás nedostatky vašeho těla? Nemusíte se obávat. Každý nedostatek, třeba nožky do X, krátké nohy nebo silná stehna můžete šikovně a módně zamaskovat, že z toho oblékání nakonec vzejde spousta zajímavých kombinací. Zkuste se podívat na Moda.cz co nosit k leginám.