Nosíme legíny

Aneb. co se nosí k legínám? Zdálo by se, že je jednoduché si k přiléhavým legínám obléct cokoli se doma ve skříni najde. Jenže ona to není tak docela pravda, protože některé kombinace mohou vypadat opravdu směšně.

holebrisko-leginyHolé bříško rozhodně ne
Leginy by díky svému provedení mohly spadat do kategorie sportovního oblečení. Jsou pohodlné, z rychleschnoucích materiálů a dokonale se přizpůsobí tělu. Některé barevné leginy přímo vybízí k tomu vzít si je do fitka. Nakonec proč ne, ale fitnes móda vyžaduje úplně něco jiného než každodenní pouliční móda.

Takže milé dámy zapomeňte na odhalená bříška. To se k leginám opravdu nehodí. Ano v džínách to vypadá skvěle, ale to je jiný druh kalhot.

Jak vidíte na obrázku vlevo. Holé bříško v žádném případě nepůsobí esteticky i když si ho modelka může dovolit vystavovat, tak bohužel vypadá jak kdyby zrovna vyběhla z tělocvičny nebo z postele.

Takže si budeme pamatovat s holím bříškem jedině do tělocvičny, aby si náhodou nemyslel, že máte o číslo menší triko nebo jste zrovna vstávala.

senzamodel

Co tedy k leginám?

Úplně nejjednodušší kombinací jsou leginy a tunika se kterou nikdy nic nezkazíte. Další možností může být pletený svetřík. No a můžete doplňovat různými pásky nebo jinými doplňky. Velice dobré jsou k legínám i kratší šaty.

Rozhodně by ale zvolený top neměl být příliš dlouhý, aby nepůsobil jako šaty. Pokud tedy nezvolíte samotné šaty :). Tunika by měla sahat maximálně pod zadek nebo lehce do poloviny stehna. Co je delší to už vypadá divně.

Leginy patří rozhodně i pod minisukně, které mohou velice zajímavě barevně doplnit. Když je mini vícebarevná není moc dobré oblékat si pod ní barevné leginy, protože by výsledný dojem mohl splývat a vy vypadat jako od kolotočů.